Wc & Duş Konteyner

Wc & Duş Konteyner

En fazla günlük ihtiyaçlarımızın başında tuvalet ve banyo yapma ihtiyaçları gelmektedir. Özellikle de dışarıda aniden gelen bir tuvalet ihtiyacına karşılık olarak çevrede bulunamayan lavabolar yüzünden çoğu insan zor durumda kalmaktadır. Wc duş konteyner seçenekleri sayesinde bunlara da bir çare bulunmuştur. Her zaman için en fazla müşteri memnuniyetini ve onlara faydalı olmayı düşünen bir hizmet sektörüne sahip olduğumuz için oldukça şanslı bir toplum olarak görülmekteyiz. Bunun da yanında sürekli olarak çalışma hayatı içinde bulunmak zorunda ola ve çevredeki olumsuzluklar ve imkansızlıklar yüzünden temel ihtiyaçlarını karşılamayan işçiler için de en büyük nimetlerden biri olarak görülen bu Wc duş konteyner imkanlarının sektör içinde yayılması ile de bu tür olanakların arttırılması en çok hoş karşılaşılan durumlardan biri olarak görülmektedir.

En çok da yatılı olarak kalınan diğer türdeki konteynerlere ak olarak sunulan bu sistem ve kabinlerde artık duş almak da imkanlı hale gelecektir. Böylelikle uzak diyarlardan ülkemize veya yabancı bir şehre gelip çalışmak zorundan kalan işçilerimiz hiç eksiklik hissetmeden rahatlıkla çalışma hayatlarına devam edebileceklerdir.

Tabi ki de duş alabilmek ve tuvalet ihtiyacını giderebilmek için içinde su tesisatının ve buna ek olarak şofben bulunduğunu söylemeden de geçmeyelim dedik. Her ihtiyaca karşılık vermek ve kendi evleri kadar rahat edilmesinin imkanı olmasa da biraz olsun konforu yakalayabilmek ilk gaye olarak hesaplanmaktadır.

İlerleyen teknoloji ve yükselen dev yapıların kaplamış olduğu alanlar sebebiyle üretilmiş olan WC & Duş Konteyner çözümü günümüzde her firmanın ve bireyin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Uygun fiyatları ve şık tasarımları sayesinde tercihte odak noktası haline gelen bu alternatifi kullanan pek çok mecra vardır. Örneğin;

  • Şantiyeler
  • Konser alanları
  • Geçici yerleşimler
  • Sahil kenarları
  • Havuz işletmeleri

Gibi pek çok mecrada kullanılan WC & Duş Konteyner aynı özel tasarım konteynerler gibi sizin istek ve tarzınıza uygun olarak tasarlanıp üretilmektedir. Çoğu konser alanında kullanılan bu konteynerleri aynı zamanda sanatçılar da şahsi güvenlikleri ve hijyenleri için tercih etmektedir. Kiralanması sırasında özel olarak dezenfekte edilen WC & Duş Konteyner evinizin hijyeni kadar temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Bu sebepten ülkemizde büyük kitlelere hitap eden “Teoman” isimli sanatçımız dahi taşınabilir WC & Duş Konteyner ile seyahat etmiştir.

Ayrıca deniz kenarlarında gördüğünüz tek kişilik ya da dikdörtgen stilli uzun kabinlerde bunlara örnek olarak tanıtılabilmektedir. Gider kapakları ve kilitlenebilir giriş kapakları ile hem güvenli hem sistematik olarak tasarlanan bu konteyner çeşidi çokça sahilimizde kullanılmaktadır. Aynı zamanda havuz işletmeleri ve Aquapark noktalarında da kullanılan bu yapılar, soyunma kabinleri ile birlikte ve ya yan yana olarak inşa edilebilmektedir. İç ve dış renkleri dilediğiniz şekilde hazırlanan WC & Duş Konteyner çözümü yine isteğinize bağlı olarak tüm iç su tesisatı ve malzemeleri döşenerek de gönderilebiliyor.

Ayrıca göçmen kampları ve doğal afet merkezleri noktalarına da yerleştirilen bu konteynerler hafifliği ve kullanışlı olmasından dolayı tercih sebebidir. Ulaşılamayacak uzak bölgelere, araç girmeyen yüksek noktalara yine hafifliği sebebi ile hava taşımacılığı ve halatla yerleştirilme özelliğine sahip olan WC & Duş Konteyner çözümü; dağ, orman, piknik alanları gibi noktalara da şehir yönetimlerince yerleştirilmektedir.

Sadece açık alanlarda değil spor salonları, futbol sahaları çıkış ve giriş noktaları, inşaat merkez ve şantiye noktaları tarafından da, hem ufak (1-2-3- kişilik) hem büyük (10 kişilik) kitlelere hitap edebilir şekilde tasarlanmaktadır. Mermer ve fayansın ağırlık ve zahmetinden kurtulmanızı sağlayan WC & Duş Konteyner teknolojisi ile hitap ettiğiniz kesime göre hazırlanmaktadır. Geçmişte plastik olarak inşa edilip kullanılsa da hem bakteri barındırması hem de plastiğin insan sağlığını olumsuz etkilemesi sebebi ile artık yapı maddelerinde metal parçalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda alıcı taraf bireysel ise, kişinin renk, ölçü ve benzeri talepleri de göz önünde bulundurularak üretilen WC & Duş Konteyner su tesisatlarının tamamı sıfır üründen ve istediğiniz markadan üretilmektedir bazı üretici firmalar tarafından.

Bulaşıcı hastalık mikrop ve enfeksiyonlarının en çok barındırıldığı tuvaletler genelde yıllardır sabit ve temizlenmesi olanaksız olan bölgelerden gelmektedir. Bu bölgelerdeki tuvaletlerin temiz tutulduğu sanılsa da insan gözünün göremediği bakteriler çeşitli bağırsak hastalıklarına yol açmaktadır. Ancak konteyner firmalarının dahi niteliğinde getirmiş oldukları bu konteyner sistemi ile gerektiğinde imha edilmesi ve taşınması kolay bir hale gelmiştir. Bu sayede insan sağlığını önemsemeleri ile bir kez daha ön plana çıkman konteyner üretici firmaları daha önce de tıbbi atık, kimyevi atık, normal atık ve biyolojik atık çözümleri ile de koruyucu ve kollayıcı özelliklerini göstermişlerdi. İnsanların temel ihtiyaçlarından biri olan WC & Duş Konteyner hızlı üretimi ve çabuk sevkiyatı ile kolaylaştıran firmalar aynı zamanda kapılara koydukları sağlam ve genellikle sürgü kilitler sayesinde şahsi özelinizi de güvence altına almışlardır.