Konteyner Fiyatları

Konteyner Fiyatları

Her zaman için en çok akla takılan mevzulardan biri de ücret konusunda isteklerin yeteri oranda karşılanabilmesini sağlamak olmaktadır. Bu türlü işlemler için de her zaman inşaat sektörünün yükü de hesaplanarak hareket edilmesinin sağlanması için Konteyner fiyatları konusunda bizzat şirketler özel hesaplamalar yapmaktadır. Bu hesaplar dâhilinde en iyi malzemelerden yapılan bu konteynerler ortaya çıkmaktadır ve inşaat işinde çalışan işçiler ve güvenlik görevlileri dahil olmak üzere her türlü en acil ihtiyaç halinde bile her zaman ilk tercih edilen araç olarak sayılmaktadırlar. En çetin zamanlarda yapılan işlerde her zaman gece mesailerine kalmak zorunda olan işçilerin en zor zamanlarında başlarına çatı olan bu konteynerler fiyatları olarak hiç de cep yakmayan türden sayılmaktadırlar.

Piyasanın genel olarak amaçlarına göre ayrılmış olan tüm konteynerler için ilk olarak anlaşmayı tabi ki inşaat sahibi kişiler gerçekleştirmektedirler. Daha sonrasında ise Konteyner fiyatları hakkında bilgi alınıp ona göre uygun bir yol çizilmektedir. Tabi ki bunların sadece inşaat alanları için değil aynı zamanda tüm sitelerin, okulların, özel kurumlarda bulunan güvenlik mensuplarına da yardımcı olmak ve onların nöbet zamanlarını da sıkıntısız geçirmelerini sağlamak amacıyla aslında ilk olarak üretime geçilmeye başlandığı anlaşılmıştır. Artık bundan sonraki kış yaz hiç fark etmeden nöbete kalan veya gündüz mesaisi yapan işçiler olarak rahat bir nefes alınmaya başlanabileceğinin müjdesini verelim.

Özellikle inşaatlarda geçici yaşam ünitesi olarak üretilen konteynerler, ucuz maliyetleri ile oldukça popüler hale geldiler. Pek çok inşaat firmasının toplu olarak alımlar yaparak, çalışanları için uygun maliyete kalacak yer sağlamakta ve rekabet avantajı elde etmektedir. İnşaat konteyneri olarak da anılan bu yapılar sayesinde,uzun süreli çalıştırılıcak işçilerin kalacak yer sorununu çok ucuza çözebiliyorsunuz. Bu tip konteynerler genelde alüminyum malzemesi kullanılarak taşınması hafif prefabrik konteynerler haline getiriliyorlar. Konteyner fiyatlarında konteyner ölçüleri asıl belirgin faktör olmaktadır. Yeni konteyner yada 2. el konteyner fiyatları (ikinci el konteyner fiyatları) arasında fark vardır.

konteyner fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Standart ölçülü konteynerlerin yanında özel ölçülü konteyner imalatıda yapmaktayız.

ofis yaşam konteynerleri çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma gereksinimleri hariç ofis konteyner insanların ihtiyaçlarını ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu çelik yapı elementleri ile yapılan ve genellikle tek katlı veya çok katlı olan yaşam konteyneri akla gelmektedir.
Konteyner montaj ve şantiye imkanı olmayan yerler (dağ başları) ve sürekli yer değiştirilmesi gereken yerler için ideal bir çözümdür. Çok sık hareket ettirilmek istenirse römorklu da yapılabilir. Toplu siparişlerde ve yurt dışı sevkıyatlarda demonte ( demontable ) olarak sevk edilir ve yerinde 3 saatte montajı yapılır.
Çok amaçlı modüler yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerler deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, ( Wc duş ) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür. Yaşam konteyneri modelleri ile bağınıza, bahçenize, deniz kenarına, tatil yörenize konut amaçlı yapılar oluşturulur. İsteğe bağlı olarak konteynerler prefabrike konut çatıları uygulanabilir. Konteynerler her türlü kullanım amacına yönelik oluşturulabilen konteyner yapılar ilk bakışta ekonomisi ve hızlılık özelliğiyle göze çarpmaktadır. Şantiyelerin vazgeçilmezi diyebileceğimiz konteynerler ofisten tutun da Wc -duş, yemekhane, yatakhane, depo ve yaşam ünitelerine kadar her türlü ihdiyaca göre dizayn edilebilmektedir. Konteynerler geniş mimari seçeneklere, amaca uygun dekorasyona, süratli montaja, kullanım kolaylığına, asgari bakım maliyetine, monte ve demonte özelliklere sahiptir. Bunun yanında bileşik sistem denilen planlamalar ile standart ölçülerin dışında her büyüklükte ve çok katlı biçimde yapılar oluşturulabilmektedir. Kartal konteynerlerimizle kaliteye çok daha hızlı ve ekonomik olarak ulaşabileceksiniz. Standart izolasyonlu ve izolasyonsuz konteyner olarak üretilebilmektedir.