İstanbul WC Konteyner

İstanbul WC Konteyner

Çağımızın gelişmişlik düzeyi ve yaşam şartları insanların pek çok yönden rahat bir hayat yaşamalarına neden olmuştur. Çünkü günümüzde o kadar çok imkân var ki ve insanlarda bu imkânlardan en iyi şekilde yararlanıyorlar. Bu sebeple son zamanların en iyi yapılarından olan konteynerleri görüyoruz. Konteynerler kullanım alanlarına uygun özelliklerle üretimi fabrikalarda yapılan modüler yapılardır. Bu yapılar ülke standartlarında belirlenen şartlara uygun hazırlandığı gibi kişilerin özel ihtiyaçlarına uygun olarak da hazırlanıyor. Konteynerler depo, büro, atık maddeler, ev, açık hava konteynerler ve soğuk hava konteynerler olarak kullanılırlar. Konteynerlerin bir başka kullanım amacı da WC olarak tercih edilmesidir. Bu durum konteynerlerin ne kadar işlevsel olduğunu bize gösterir.

WC Konteyner

WC konteynerler daha çok inşaat ve şantiye alanlarında kullanılan yapılardır. Bu yapılar dış alanlarda hazırlanır. Şantiye ve inşaat içerisinde çalışan işçilerin tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını karşılamak için üretilirler. Şantiyeler geçici alanlar olduğu için buralarda verilen hizmetler bittikten sonra şantiyeler taşınmaya başlar. Bu sebeple böyle alanlara betonarme yapılar yapmak hem zor hem de maliyetlidir. Geçici alanlar olduğu için buralara geçici ihtiyaç giderici noktaların hazırlanması gerekir. Bu wc konteynerlerde işçiler tuvalet ihtiyaçlarını karşıladıkları gibi buralarda bulunan lavabolarda ellerini yıkamanın yanında duş için de alanlar yapılmıştır. Oldukça pratik bir çözüm olan WC konteynerler insanların işlerini kolaylaştıran yapılardan biridir. İstanbul WC konteyner sizlerin yardımınıza koşan en iyi firmalardan biridir.

WC Konteyner Özellikleri

WC konteynerler prefabrik özelliklerinden dolayı pratik bir şekilde takılıp sökülebilme özelliğine sahiptir. Bu konteynerler içerisinde alafranga tuvalet, isteğe bağlı klozet, duş alma noktaları ve el yüz yıkama bölümlerinden meydana gelirler. Bu konteynerler içerisinde bulunan bu noktaların satısı isteğe bağlı bir şekilde arttırılabilir. Dış alanları kaliteli boyalar kullanılarak yapılan konteynerlerin iç alanları ise epoksi yani su sızdırmaz özelliğine sahiptir. Ayrıca kullanılan malzemelerin birçoğu yangına dayanıklı tutuşmazlık özelliklerine sahiptir. İstanbul WC konteyner kullandığı tüm malzemeler birinci sınıf işçilikli malzemelerdir. Kullanılan konteynerlerin ilerleyen zamanlarda bakım ve masrafa kesinlikle ihtiyacı bulunmaz.

Uygun Fiyata WC Konteyner

İnşaat ve şantiye alanlarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan WC konteynerler firmamız tarafından başarılı bir şekilde yapılıyor. İstanbul WC konteyner sizlere istediğiniz özelliklere sahip WC konteynerler üretiyor. Hazırladığımız ürünleri uygun fiyata satıyoruz. Konteynerlerin yapımı zaten öyle maliyetli ürünler değiller. Bu konteynerler kolay kurulum özelliklerine sahip olduklarından dolayı istenildiği gibi takılıp sökülebilme özelliğine sahipler. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde WC konteyner imal ediyoruz. Yine müşterilerin istediği kadar lavabo ve WC çeşidi eklemesi yapıyoruz. Ürünlerin montajını fabrikada yaparak nakliye hizmetleri ile birlikte kullanılacağı alana bırakıyoruz. Sizlerde uygun fiyatlara ve yüksek kalite konteynerlere sahip olmak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.