İstanbul Tehlikeli Atık Konteyner

İstanbul Tehlikeli Atık Konteyner

Tehlikeli atık konteyneri sanayilerde üretim esnasında ortaya çıkan her türlü tehlikeli atık, insan sağlığını tehdit eden atıklar, uzun süre yok olma sürecinde geri dönüşüm firması atığı sizden alana kadar depolamanız gereken konteynerlerdir. Günümüzde sanayileşme, yoğun rekabet gelişen teknoloji sebebiyle artık çok fazla kimyasal atık ortaya çıkmaktadır. Dünyada ve ülkemizde ise bu atıklar konusunda çok ciddi tedbirler alınmaktadır. İstanbul tehlikeli atık konteyner ise bu kimyasal atıkları güvenli bir şekilde depolayarak geri dönüşüm firmasına teslim eder. Tehlikeli atık konteynerlerinin en önemli özelliği güvenilir olmasıdır. En ufak bir sızıntı insan sağlığını ciddi derecede tehdit eder. Geçmişte de bu tarz hatalar yapılmış ve sağlık açısından son derece ciddi sorunlar ortaya çıkmıştır.

Tehlikeli Atık Konteynerleri Özellikleri

Tehlikeli atık konteynerleri içerisinde bulunan atık çeşidine göre bir takım özelliklere sahip olmalıdır. Yalıtım, ısıtma, soğutma gibi belirli bir standart dahilinde olmalıdır. Bunun dışında parça ve aksesuarlar son derece önemlidir. Çünkü bazı atıklar patlayıcı özelliğe sahiptir. Bu noktada kullanılan aksesuarlar çok fazla önem taşır. Bu nedenle yanmayı ve patlamayı önleyici parçaların montaj edilmesi çok önemlidir. Bunun dışında dökülme algılama sensörleri bulunmalıdır. Bu da tıpkı kullanılan parçalar gibi oldukça fazla önemlidir. İstanbul tehlikeli atık konteyner içerisinde herhangi bir dökülme ya da sızma durumunda uyarı vermelidir. Isıtma ve soğutma sistemleri de bir diğer önemli husustur. Çünkü bazı atıklar soğukta bekletilmeli bazı atıklar ise sıcakta bekletilmelidir.

Tehlikeli Atık Konteyneri Çeşitleri

Tehlikeli atık konteynerleri pek çok özelliğe sahip olmalıdır. Çünkü herhangi olumsuz bir koşulda sonuçları çok ciddi olabilir. Bu nedenle kullanılan tehlikeli atık konteynerleri gruplandırılmıştır. Bunlar;

  • Katı Atık Konteyner
  • Tehlikeli Atık Konteynerleri
  • Endüstriyel Atık Depolama
  • Tıbbi Atık Konteynerleri
  • Atık Pil/Akü Konteyneri
  • Ambalaj Atık Konteyneri
  • Kontamine Atık Konteyner
  • Kimyasal Malzeme Deposu
  • Atık Yağ Konteynerleri
  • Kimyasal Atık Konteyneri

Görüldüğü üzere tehlikeli atıklar belirli standartlara göre sınıflandırılır ve buna göre konteyner seçimi yapılır.

Tehlikeli Atık Konteyner Fiyatları

İstanbul tehlikeli atık konteyner fiyatı almak istiyorsanız firmamız ile görüşmeniz yeter olacaktır. Çünkü depolanacak atığın çeşidi konteyner özelliklerini belirleyecektir. Bu nedenle sizin önemli olan depolanacak tehlikeli atığın çeşidine göre fiyat almak olacaktır. Tehlikeli atık konteynerlerinin en önemli unsuru güvenilir olmasıdır. Bu noktada ise firmamız size her türlü güvenceyi sağlamaktadır. Bu sektördeki tecrübemiz, bilgimiz ve deneyimimiz ile tüm standartlar uymakta ve farkımızı ortaya koymaktayız. Son derece önemli bir iş olan tehlikeli atık konteyner üretiminde sizlere daima kaliteyi sunmaktayız. İhtiyacınız olması durumunda bizleri arayarak konuda bilgili kişilerden detayları alabilir ve gereken her konuda bilgi sağlayabilirsiniz. Ayrıca piyasa dahilindeki uygun fiyatlarımız ile de sizlere daima en iyisini sunmaktayız. Bu nedenle her zaman hizmetinizdeyiz.