İstanbul Özel Üretim Konteyner

İstanbul Özel Üretim Konteyner

Konteynerler son elli yılda gelişimini tamamlamış İnovatif tasarıma sahip taşıma modülleridir. Son yıllarda birçok özel amaçlarda üretilmeye başlanmıştır. Pratik kurulumları, kısa zamanda işler hale gelebilen yapısı, ekonomik bir tercih olmaları gibi kolay olması ile gün geçtikçe daha çok insan tarafından tercih edilmelerini sağlamıştır.

Nerelerde Kullanılıyor?

İstanbul özel üretim konteyner konusunda bir merkez haline gelmiş şehrimizdir. Dünyanın birçok farklı ülkesine burada özel olarak üretilen konteynerlerin sevki yapılmaktadır. İnsanlar özellikle son zamanlarda kolay kurulmaları ve depreme dayanıklı yapıları sayesinde bu konteyner hizmetlerini almaya başlamışlardır. Betonarme yapılara kıyasla oldukça avantajlı fiyat sunması özel yapım konteynerlerin seçilmesinde en büyük rolü almıştır. Konaklamanın yanısıra iş nedeni ile de konteynerlerin yapımı ve kullanımı hızlanmıştı. İstanbul özel üretim konteyner hizmetleri iş için ofis olarak, büfe olarak, duş ve wc olarak kullanılmak üzere çok farklı seçenekler sunar.

İnsan Gücü ile Kurulabilir Mi?

Satın alacağınız modüler konteynerler çeşitli araç ve gereçle kurulabileceği gibi gelişen teknolojinin ve mühendislerinin geliştirdiği tasarımların etkisi ile insan gücü ile de kurulabilir. Bugün tek kişinin rahatlıkla kurabileceği özel olarak tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Tercihinize göre bu modelleri de kullanmanız mümkündür. İstanbul özel üretim konteyner hizmetleri için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yasal Mevzuatlar

Kullanacağınız alandaki yerel yönetim yetkilisiyle görüşerek kısa süre içinde o alana konteynerin yerleşmesi için çalışma yaptırabilir, konteynerinizi bir kaç gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Betonarme olmamaları, depreme son derece dayanıklı olmaları, kurulum bedellerinin düşük olması, taşınabilir olmaları nedenleri ile seçilen konteynerler aynı zamanda yasal prosedürlerin yorucu olmaması sebebi ile de tercih edilirler. Yapınızın binaların tabi olduğu hiç bir denetlemeye girmesine gerek kalmaması nedeni ile ilgili yerel yönetimlerden de kısa sürede izin almak mümkündür.

Taşınabilme Özelliği

Kullanım amacınız ürün saklama, depolamak, teşhir etmek olabilir ya da konaklama amacıyla ofis olarak, şantiye yemekhanesi olarak kullanabilirsiniz. Her durumda da konteynerle işiniz bittiğinde ya da herhangi bir sebeple taşıma gerekli olduğunda vinç yardımı ile kolaylıkla taşınabilir ve yeni yerlerinde hizmete devam edebilirler. Eğer hizmet etmesine gerek kalmadıysa elden çıkarmak için girişimde bulunabilir, eski yerinde söktüğünüz konteyneri yeni yerine monte edebilirsiniz.

Ofis ve Fast Food Satış Alanı Olarak Kullanır Mı?

Konteynerler üretilirlerken tamamen sizin ihtiyaçlarınız göz önünde tutulacağı için isterseniz ön cephesini sürgülü kapılarla yaptırabilir, bir ofis ya da Show room olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda konteynerler tüm sıhhi tesisatları bünyesinde barındırabileceği için fast food satışı yapılacak alanlar olarakta kullanılabilir. Tasarımları esnasında mutfak malzemeleri ve açılır ön panellere sahip olabilirler. Bu da maliyeti çok düşük şekilde bir iş alanına sahip olmanıza neden olacaktır. Ayrıcalıklı tasarımlar ve amacına tam uygun modellerde İstanbul özel üretim konteyner satın almak için bize ulaşabilirsiniz.