İstanbul Ofis Konteyner

İstanbul Ofis Konteyner

İnşaat firmalarının en çok tercih ettiği genelde şantiye alanlarının içine kurulan pratik bir yapıdır. İnşaat ve üretim bittiği zaman şantiyede taşınıp başka bir yere konumlandırılır. Çalışan personele ve sayılarına göre katları ayarlanan pratik, ekonomik ve kaliteli yapıları sayesinde inşaat sektöründe büyük avantaj sağlamaktadır. İstanbul ofis konteyner ister fabrikadan demonte teslimi ister kullanıma hazır hali ile müşteriye ulaşım sağlanır. Kişisel tercihleri ve kullanım koşulları baz alınarak üretim gerçekleşmektedir. Genel olarak inşaat sektöründe tercih edildiği gibi açık havada ve sahada olan her iş için kullanılabilmektedir. Yapıları gereği çelik kullanıldığı için dış mekana uygundur.

Ofis Konteyner Özellikleri

Ofis konteynerler özellikleri bakımından çelik üretimlidir. Kat sayısını işletme belirler ve isteğe göre ister tek katlı ister 2-3 katlı üretim yapılmaktadır. Standart ebatlarda ve tek odalı bölmeler halinde kullanıma hazır hale getirilir. İstanbul ofis konteyner dış kaplama itibari ile değişkenlik göstererek kişinin zevkine göre ayarlama yapılabilir. Dış kuşum itibari ile iyi izole edilmiş olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 4 mevsim de gönül rahatlığı ile kullanılan bu yapılar içerisinde lazım olacak tüm tesisatı barındırır ve kullanıma hazır olarak teslimi yapılır. Çelik yapısı olmasının yanında maliyeti biraz daha uygun olan alüminyum malzeme de kullanılabilir. Dış mekan olarak istediğiniz adet ve şekilde pencere kapı yerleştirilme şansı bulunurken üretim yapılırken en kaliteli olan uzun ömürlü malzemeler seçilmesi de dayanıklılık açısından önem taşır. Konumlandırma olarak işletme dışına da içine de yerleştirme imkanı vardır.

Ofis Konteyner İçinde Olması Gereken Donanımlar

Ofis konteyner alırken ve kullanılırken mutlaka içinde istenen ve kullanılacak malzemelerin olması gereklidir. Bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak üretim ve eklemeler yapılır. Bunların bazılarını sayarsak başta pencere ve kapılar gelir. Pencere ve kapıların nasıl sistem ile olması gerektiğini müşteri istekleri belirler. Pencere koruyucuları, yalıtım, zemin kaplaması parke özelliği, ihtiyaca göre raflı dolap sayısı, su tesisatı, mobilya gibi özellikler müşterinin belirmesiyle oluşur.

Ofis Konteyner Fiyatları

Sabit bir fiyat politikasına sahip değildir. İçerisinde istenen ihtiyaçlara ve kullanılması istenen malzemelere göre değişiklik gösteren bir fiyat sistemi mevcuttur. Kullanılan malzeme kalitesi ve iç dizayn da fiyatların etkilenmesine ve değişiklik göstermesine neden olur.

Ofis Konteyner Avantajları

Konteynerin en çok tercih edilmesinin sebebi taşınabilir olmasıdır. Bir kurulum ücreti yer parası olmadan rahatlıkla konumlandırılır. Kademe olmadan merdiven olmadan zemine sıfır yapısı olmasından dolayı tercih edilebilir. Pencere ve kapılarda güvenlik önlemi en yüksek seviyede olup pencerelerde İstanbul ofis konteyner hizmetleri tercih edilmelidir. Dar olan alanlarda merdiven vasıtası ile birbiri üzerine konan yapılar halini alması ile yerden tasarruf sağlamaktadır.

Firmamız bu konuda istenen özellikte sizlere ofis konteyner ve çeşitleri için üretim hizmeti vermektedir. İstediğiniz ürüne güvenle ve kolayca ulaşma imkanı için bize ulaşabilirsiniz.