İstanbul Modifiye Yük Konteyner

İstanbul Modifiye Yük Konteyner

Kullanım alanlarının genişliği ile konteynerler taşıma gereksinimi duyduğunuz ürünlerimiz için doğru seçenekler olarak karşımıza çıkarlar. Basitçe yüklemesi yapılabilir ve basitçe ürün boşaltımı da yapılır. Ürün transfer etmek için tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu modüller avantajları ile ön plana çıkmaktadır.

Konteynerler Özel Yapılabilirler Mi?

Konteynerler transfer edilecek ürünün boyutuna göre tekrar tasarlanabilir. Örneğin boyutu neden ile standart kabinlere sığmayan bir ürününüz varsa özel üretim yapılası gerekebilir. İstanbul modifiye yük konteyner konusunda çok ilerlemiş bir şehir olduğu için her türlü ihtiyacınıza çözüm sunabilecek üreticilerle çalışma şansınız olacaktır.

Neden Modifiye Konteynerler Kullanılır?

Ürününüzün standart ölçülerinden büyük olduğu zamanlarda taşımacılık için yen kabinlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için İstanbul modifiye yük konteyner hizmetleri alabilirsiniz. Eğer ürünlerinizin özel bir durumu varsa, örneğin ulaşacağı ülkede, son noktaya varıncaya kadar özel bir ısıda sabit durması gerekiyorsa da bu hizmetleri alabilirsiniz. Ürününüzün son noktaya varıncaya kadar standart ısıda kalabilmesi için sizin için modifiye üretim yapılabilir. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse fidan yetiştiriciliği yapan bir şirket yurt dışına ürettiği fidanları % 45 nem ve 32 derece sabit ortamda göndermek istediğinde bunu sağlayabilecek özel üretim konteynerler kullanabilir.

Modifiye Nasıl Yapılıyor?

Modifiye ihtiyaçlarının konusunda uzman olan çalışma arkadaşlarımız tarafından sizin vereceğiniz beyana göre belirlenmesi sonrasında tamamen yeni baştan üretim yapılabileceği gibi mevcuttaki konteynerlerin sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değiştirilmesi ile de yapılması mümkün olabilmektedir. İstanbul modifiye yük konteyner firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Yine sizin ihtiyaçlarınıza göre yapılan tasarımlarda kullanılan malzemeler değişebilmektedir. Isı yalıtımının çok önemli olduğu durumlarda da size özel çözümler sunulabilmektedir.

Maliyetleri Nasıl Belirleniyor?

Standart konteynerlerde kullanılan malzemelerin sizin ihtiyacınız için özel olarak üretilecek konteynerlerde kullanıp kullanılamadığı, sizin ek ihtiyaçlarınız gibi konular göz önüne alınarak bir hesaplama çıkartılır. Örneğin ısı yalıtımı aynı zamanda ses yalıtımı da gerektiriyorsa taşyün kullanılması gerekecek buda maliyeti değiştirecektir. Ancak bilinmesi gereken bir konu var ki oda çok özel istekleriniz olmadığı sürece modifiye konteynerlerin maliyetlerinin standartlardan çok da yüksek olmayacaktır.

Dayanıklılık Değişir Mi?

Standart konteynerlere olduğu gibi bu tarz modifiye edilmiş konteynerlerde de dayanıklılık en üst düzeyde sağlanmaktadır. Ürünlerinizin zarar görmesine izin verilmeyecek şekilde çelik levhalar kullanılarak tasarlanan modeller güvenlik olarak diğer standart modellerle aynı hizmeti sağlayacaktır.

Standart Özellikler Yer Alacak Mı?

Evet, talep ettiğiniz modele ve ihtiyaçlara göre standart özelliklerle beraber size özel çözümleri de bu konteynerler bünyelerinde barındıracaktır. Forkliftlerle taşınabilmesi, kapılarının kilitlenebilmesi, vinçlerle çekilebilmeleri gibi temel özellikler sizin taleplerinize göre bu modellerde de yerini alacaktır. Böylece kolaylıkla taşınabilecek ve diğer konteynerlerle beraber yüklenebileceklerdir. Depolama süreçleri de böylece ek önlemler almaya gerek kalmadan tamamlanabilecektir. Daha fazla konteyner çeşitlerini görmek ve fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.