İstanbul İso Yük Konteyner

İstanbul İso Yük Konteyner

Konteynerler özel alanlarında üretilen modüler ve kullanışlı yapılardır. Giderek pek çok sektör için kullanımı artış göstermektedir. Ayrıca üretildikleri fabrikalarda en iyi özelliklerde hazırlanırlar. Hazırlanan parçalar kurulacak alanlara taşınır ve burada montaj işlemleri başlatılır. Bu yapıların montajı, takılıp, sökülmesi kolaydır. Konteynerlerin montajının yapılacağı zeminlerin düz olması gerekir. İsteğe bağlı konteynerlere elektrik ve su bağlantıları yapılabilir. Konteyner kullanmak pek çok açıdan büyük avantajlar sağlar. Hazır yapı konteynerler her iklim bölgesinde kolaylıkla kullanılabilir. Bu ürünlerin yapılmasında büyük maliyetleri gerekmez. Hatta konteynerler ekonomik yapılar arasında yer alırlar. İçerisine konulan ürünleri uzun süre bozulmadan tutabilir. İstanbul İSO yük konteyner firması olarak müşterilerimizin istediği özelliklerde konteynerler hazırlıyoruz.

İSO Yük Konteyner

Yük konteynerleri genellikle ürünlerin sevkiyatında kullanılan ve çok özellikli konteynerlerdir. İSO kelimesinin anlamı: Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu anlamına gelir. İSO yük konteynerleri hazırlanma ve üretim aşamalarında İSO tarafından belirlenen kıstaslara göre imal edilirler. İSO konteynerler taşımacılık sektöründe daha çok kullanılırlar. Bu alanlar ise demiryolu, kamyon ve denizyolu ile taşınan konteynerler hazırlanmaktadır. İSO standartlarına göre konteynerlerin boyutları, ağırlıkları ve sağlamlıklarına bakılır. İSO yük konteynerleri ürünlerin taşıma ve nakliye hizmetlerini en güvenli şekilde yerine getirirler. İSO standartlarını esas alan İstanbul İSO yük konteyner üretici firması malların bozulmadan taşınmasına büyük imkân tanır. Üretilen ürünler başarılı bir şekilde ihraç edilir.

İSO Yük Konteynerleri Nerede Kullanılır?

İSO yük konteynerlerinin üretimi tek tiptir. Çünkü bu yapılar ticari yük konteynerleri oldukları için belli özelliklere sahip genişlikleri ve boyları vardır. İstanbul İSO yük konteyner olarak bizlerde İSO şartlarına uygun kaliteli konteynerler hazırlıyoruz. Bu konteynerler daha çok başka ülkelere ürün taşıma hizmetlerinde kullanılır. Bunların içerisinde teknolojik özelliklere sahip cihazlar, dondurulmuş gıdalar ve farklı besin türleri konularak güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Bu ürünlerin bozulmaları ve zarar görmelerini engellemek için genellikle konteynerlere bazı özellikler eklenir. Bunlar havalandırmalı konteynerler, soğutma sistemlerine sahip konteynerler ya da üstü açık konteynerler olmak üzere farklı çeşitlerde ve modellerde konteynerler üretilir.

İSO Konteynerlerin Yapı Malzemesi Nedir?

İSO konteynerler içerisinde ürünlerin en iyi şekilde muhafaza edilmesi için birtakım özelliklere uygun hazırlanır. Bu konteynerler en başta İSO kriterlerine uygun olarak yapılmaktadır. İstanbul İSO yük konteyner firması olarak üretimini yaptığımız İSO yük konteynerlerinin ana malzemesi olarak çelik veya alüminyum gibi alaşım özelliklerine sahip malzemeler kullanırız. Çelikten yapılan konteynerler oldukça sağlam yapılardır. Her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Fakat bu konteynerlerin çabuk paslanma gibi özellikleri vardır. Alüminyum konteynerler paslanmaya karşı daha sağlamdır. Yapı malzemesinden dolayı hafif yapılıdırlar. Fakat bir çelik konteyner kadar da dayanıklı değillerdir. Sizlerde firmamızdan istediğiniz malzeme niteliğine uygun konteyner siparişi verebilirsiniz.