İstanbul Cafe Konteyner

İstanbul Cafe Konteyner

Cafe konteyner son dönemlerde cafe ve büfe açmak isteyenler için pratik olması bakımından tercih ettikleri yapılar haline gelmiştir. Özel tasarım olarak üretilen bu yapılar genellikle kişinin kullanım amacına uygun olarak sıfırdan üretilip kişilere sunulmaktadır. İstanbul Cafe konteyner özel tasarım grubuna girmektedir ve kolayca yer değişikliği yapma özelliği bulunmaktadır. İstenilen özellik ve ebatlarda ve renklerde özel olarak imal edilmektedir. Sabit dükkân sahibi olan işletmelerin masrafları konteyner sahibi olan işletmeler tarafından ödenmemektedir, doğal olarak masrafı daha azdır. Cafe ve büfe açmak maddi anlamda oldukça maliyetli bir iş olduğu için bu yapılar işletme sahiplerini ekstra maliyetten kurtarmaktadır. Her tür zemine yerleştirilme olanağına uygun olarak üretilmiş olması da yer sorunu açısından kolay kullanıma sahiptir.

Cafe Konteyner Kullanım Alanları Ve Yapısı

Genellikle yiyecek içecek stantları olarak kullanım için tercih edilmektedir. Pratik yapısı ve her koşula uygun üretilmesi sebebi ile her mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Alışveriş merkezlerinde, açık havada olan konser ve festival alanlarında ve parklarda pratik olarak kullanılmaktadır. Üretilen İstanbul cafe konteyner kullanım şartlarına uygun olarak elektrik ve su tesisatları çekilmiş boş dükkân şeklinde hazır halde teslimi sağlanır. Konteynerler taşınma özelliğinde olduğu için istenilen her yere konumlandırılıp arsa parası ya da yer kirası ödemek durumunda kalma ihtimalinizi sıfıra indirir.

Cafe Konteyner Özellikleri

Pratik olması ve taşınabilme özelliği sayesinde minimum alanda maksimum verim alma ihtimaliniz çok yüksektir. Planlama tamamen kişinin işletmesinin şartlarına uygun ve isteklerine bağlı olarak üretilir. Kendisi dışında dışarıda da kullanılabilmesi için bir alan hazırlanabilir ve bunun için tente yapılması uygun görülürse yapılma şansı vardır. Genelde çelik yapılar tercih edilmesi dışında ahşap konteynerler de üretime dâhil edilir. Büfe ve cafe için üretilen İstanbul cafe konteyner özellikle çelik olarak üretimi tercih edilir çünkü içerisinde ısı ile işlem yapılması gerekli durumlar olabilir. Çelik yapılar özellikleri sayesinde ısı yalıtımı ile üretildiği için içerisinde ısıl işleme uygundur. Isı ve ses yalıtımları iyi yapıldığı için içerisinde yaz ve kış rahatlıkla hareket edilme olanağı vardır. Bazen bütçe gereği sıfırdan üretim yerine 2. el konteyner alımı da yapılmaktadır. Bu konteynerleri seçerken isteklerinize göre seçip içerisini bütçenizin imkân verdiği şekilde dizayn edebilmektesiniz.

Cafe Konteyner Kullanım Amacı

Montajı oldukça kolay olan konteynerler çatılarının diğer konteynerlere göre farklı olarak üretim yapılır. Yiyecek içecek standı olarak kullanılacağı için içerisinde bulunan malzemelerinde üretimi sağlığa uygun olarak tercih edilmiştir. Seçilen malzemeler kullanım alanlarına uygun olarak dayanıklı sağlam malzeme ile üretim yapılır.
Firmamız bu konuda ihtiyaçlarınıza cevap vermekte ve üretim yaparken kaliteli sağlam yapısı olan malzemeler kullanmaktadır. Seçeceğiniz tarza uygun olarak üretim yapılmakta olup tercih edeceğiniz tarzda kişiye özel yapılar vardır. Güler yüzlü ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.